در این مقاله سعی داریم تا تمام تفاوت های سقف های صاف و شیبدار را خدمت شما عرض کنیم

1- سقف های شیبدار با توجه به اینکه از هندسه زیبایی برخوردار است باعث زیبایی خانه شما میشود.

2- با توجه به اینکه سقف های شیب دار عایق آب و هوا هستند باعث صرفه جویی در هزینه عایق بندی سقف های صاف توسط ایزوگام یا سایر روش های عایق بندی میشود.

3- سقف های شیبدار با توجه به نوع سازه و طراحی آن، باعث ایجاد سایه بان در اطراف خانه میشود که مزیت هایی زیادی برای ساختمان دارد از جمله مسقف نمودن تراس و…

4- استفاده همزمان سقف های شیبدار و سقف های صاف برای کسانی که به محیط پشت بام نیاز دارند، به این صورت که فقط نمای ساختمان و جلوی سازه یک سازه شیبدار کوچک به اسم پیشانی نصب میشود.

5- مصالح به کار رفته در سقف های شیب دار به گونه ای است که در صورت تخریب میتوان آن ها را به قیمت روز به فروش رساند که با توجه به نوسانات بازار معمولا با قیمتی بالاتر از قیمت خرید به فروش میرسند.

6-سازه های شیب دار برای سقف میتواند طرح های مختلفی داشته باشد که بسیار کارامد است ،برای مثال زمانی که در یکی از 4 سمت خانه زمینی نداریم میتوانیم برای عدم مزاحمت برای همسایه ها به آن سمت شیب ندهیم.

اگر در اجرای سقف شیبدار مردد هستید و نمیتوانید تصمیم درستی بگیرید،پیشنهاد میکنم با کارشناس خبره ما تماس بگیرید تا به صورت کاملا رایگان شما در گرفتن تصمیم و انتخاب نوع مصالح راهنمایی و کمک کنند.