قرنیز فلزی و حفاظ شاخ گوزنی

در گذشته اغلب برای حفظ امنیت ساختمان ها و باغ های خارج از شهر از سیم خاردار بعنوان حفاظ استفاده می شد. اما در حال حاضر علاوه بر مکان های خارج شهر، از نرده و حفاظ برای امنیت ساختمان ها و خانه های داخل شهر نیز استفاده می شود. امروزه با پیشرفت دانش و علم معماری شاهد ساخت حفاظ های امنیتی زیبایی هستیم که علاوه بر حفظ امنیت، زیبایی ساختمان را بیشتر می کند و یا دست کم  لطمه ای به نمای ظاهر ساختمان وارد نمی کند. یکی از انواع حفاظ هایی که با نمای ویلا در هماهنگی است و بسیار زیبا و شکیل طراحی شده است، حفاظ شاخ گوزنی است.

در ادامه قصد داریم در مورد ویژگی ها و کاربرد های قرنیز فلزی و حفاظ شاخ گوزنی که اغلب برای باغ و ویلا و خانه های ویلایی استفاده می شود توضیحاتی داشته باشیم و شما را با نحوه اجرا و فروش این حفاظ های زیبا که توسط گروه آترین سازه صورت می گیرد آشنا کنیم.

حفاظ شاخ گوزنی

ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ ها از مصالح ساختمانی به شمار می روند که تاثیر زیادی در امنیت خانه ها دارند. حفاظ های شاخ گوزنی با داشتن ظاهری زیبا نسل جدیدی از حفاظ های دیوار می باشند که ایمنی خانه را کاملا تضمین می کنند. در این نوع حفاظ ها به دلیل تراکم بالا، امکان عبور از بین نرده ها به هیچ وجه امکان پذیر نیست. از ویژگی های اجرای حفاظ شاخ گوزنی می توان به عدم نیاز به مراقبت های بعد از نصب اشاره کرد. با توجه به آهن و رنگ بکار رفته در آن، از ماندگاری بلند مدت این حفاظ می توان اطمینان حاصل کرد. اجرا و نصب حفاظ شاخ گوزنی توسط گروه آترین سازه بسیار ساده و اصولی و بدون تخریب صورت می گیرد. امکان نصب حفاظ شاخ گوزنی روی هر نوع دیواری وجود دارد. بر روی دیوار آجری، سنگی، سیمانی و غیره می توان  این حفاظ امنیتی را نصب کرد.

 

اجرا و خرید و فروش قرنیز

قرنیز ها دارای جنس های مختلفی هستند و برای مکان های مختلف استفاده می شوند. اما قرنیز فلزی برای دیوارهای خارجی ساختمان بکار می رود تا از نفوذ آب جلوگیری کند. نصب قرنیز بر روی دیوار از دیوارهای ساختمان در برابر رطوبت محافظت می کند. دیوارهای خارجی ساختمان را معمولا با قرنیز فلزی می پوشند تا نفوذ آب به دیوارها سبب تخریب و سستی بنا نشود. گروه آترین سازه علاوه بر اجرا و نصب قرنیز، خرید و فروش انواع قرنیز های فلزی را انجام می دهند. قرنیز های فلزی بهترین نوع پوشش محافظ دیوارهای خارجی ساختمان تلقی می شوند. برای جلوگیری از تخریب دیوار بوسیله آب باران و برف، بر روی دیوار از درپوش قرنیز بام استفاده می شود. قرنیز های فلزی برای دیوارهای حیاط ساختمان، حیاط باغ ها و ویلاها و حیاط کارخانه ها و غیره مناسب است.

قرنیز فلزی

اجرا و فروش حفاظ دور باغ

باغ ها معمولا دور از محل سکونت افراد قرار دارند و امکان سرکشی و حضور به طور روزانه و مداوم به این مکان وجود ندارد. بنابراین امنیت آن موضوع مهمی است که نیاز به ایمن سازی را ضروری می سازد. اجرای حفاظ شاخ گوزنی دور باغ به دلیل ارتفاع و تراکم بالا امکان سرقت و ورود افراد غریبه را غیر ممکن می سازد. از طرفی حفاظ دور باغ سبب می شود مالکین هنگام حضور در باغ احساس امنیت و راحتی کنند و هیچ گونه استرسی مبنی بر احتمال سرقت وجود نخواهد داشت. حفاظ های شاخ گوزنی بسیار زیبا و شکیل است و ترکیب این حفاظ ها با دیوار های سنگی و آجری باغ ها ظاهر چشم نواز و غیر قابل نفوذی را به نمایش می گذارد. حفاظ های شاخ گوزنی علاوه بر ایمنی بالا قیمت مناسبی دارند. قیمت این حفاظ ها به عوامل مختلفی از جمله ارتفاع، رنگ ،تراکم، ضخامت میلگرد، نوع جوشکاری و غیره مرتبط است. حفاظ شاخ گوزنی با بهترین متریال ساخته می شوند و از پر فروش ترین حفاظ هایی می باشد که متقاضیان زیادی به خود جذب کرده است.

 

اجرا و خرید و فروش حفاظ  شاخ گوزنی ویلا

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مدل های خاص و جدید است که با طراحی منحصر بفردی که دارد راه ورود هر جنبده ای به داخل ویلا را مسدود می سازد. در طراحی این مدل حفاظ، از شاخ های گوزن الهام گرفته شده است و با ظاهری شیک و زیبایی که دارد برای حفاظ ویلا گزینه مناسبی محسوب می شود. نگهبانی از ویلاها به دلیل مساحت زیادی که دارند کار دشواری است. اما هنگامی که از حفاظ های شاخ گوزنی برای ویلا استفاده شود میزان امنیت ویلا افزایش پیدا می کند و امنیت ساکنین را تامین می کند.

حصار شاخ گوزنی دور باغ

این حفاظ ها در رنگ های مختلف تولید می شوند و افراد با توجه به رنگ درب و پنجره ها ی ساختمان و یا ویلای خود رنگ مناسب را انتخاب می کنند. از آنجاییکه زیبایی و ظاهر بنا برای افراد بسیار مورد توجه است، حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا ها مورد پسند افراد زیادی واقع می شود و زیبایی باغ و ویلا را دو چندان می کند. پیشنهاد می کنیم برای حفظ امنیت ویلای خود از حفاظ های شاخ گوزنی استفاده کنید.

گروه آترین سازه علاوه بر فروش حفاظ های شاخ گوزنی، نصب و اجرای این حفاظ ها را نیز بر عهده می گیرد. این حفاظ ها در ابعاد و رنگ های مختلف تولید می شوند که متقاضیان می توانند با توجه به ارتفاع دیوار های حیاط، باغ و یا ویلای خود، این حفاظ ها را با رنگ دلخواه سفارش دهند.

همچنین اگر قصد اجرای سقف شیروانی برای ویلا یا ساختمان خود را دارید شرکت آترین سازه با بیش از 10 سال سابقه در حوزه نصب و اجرای سقف شیبدار آماده انجام پروژه شما به بهترین شکل ممکن می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین گروه آترین سازه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق تری دریافت نمایید.